szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

logo

you can live where the others only dream about…

Wynajem domów Costa del Sol

Przytulny domek szeregowy w La Cala de Mijas, 20 m…

Mijas Costa

Przytulny domek szeregowy w La Cala de Mijas, 20 m…


158 m2
3
2

Masowe wyjazdy turystyczne naszych rodaków do Grecji, Włoch, Hiszpanii, Egiptu, Chorwacji, świadczą o tym, jak bardzo jesteśmy spragnieni ciepła i słońca. Wyrazem tych tęsknot jest też coraz bardziej powszechny trend do nabywania na stałe nieruchomości w Hiszpanii i innych atrakcyjnych rejonach Europy.

Sprawa jest o tyle prosta, że jako obywatele Unii Europejskiej mamy prawo i swobodę wyboru, jeśli chodzi o kupno nieruchomości w każdym kraju członkowskim. Dream Property dysponuje bardzo szeroką ofertą dla wszystkich zainteresowanych nabyciem bądź wynajmem nieruchomości na Półwyspie Iberyjskim. Proponujemy i domy w Hiszpanii, i apartamenty, w naszej ofercie znaleźć można i dwupoziomowy penthouse, i przytulny dom szeregowy. Na stronie internetowej zamieszczamy także praktyczne rady dla kupujących, które pozwalają bezboleśnie przejść przez całą procedurę.

Szczególnie polecamy uwadze Państwa domy w Costa del Sol, położonym nad Morzem Śródziemnym w Andaluzji. Osobliwości przyrody, pozostałości kultury rzymskiej i zabytki z czasów panowania Maurów, przepiękne plaże i nowoczesna infrastruktura, to tylko niektóre z walorów południa Hiszpanii.

Kontakt Oferta