Willa w Torrenueva

Nr referencyjny : R4553416

Willa w Torrenueva

oferta do pobrania

Torrenueva

€ 1.175.000

Typ: villa
Powierzchnia: 261 m2
Taras: 42 m2
Liczba łazienek: 6
Liczba sypialni: 6
Garaż: Tak
Basen: Tak
Działka: 860 m2
Klimatyzacja: Nie
Telewizja: Tak
Blisko pól golfowych: Tak
Wi-Fi: Tak

Położona w Urb. Torrenueva, Mijas Costa, ta urocza willa z sześcioma sypialniami, rozłożona na dwóch piętrach, uosabia urok i elegancję. Idealna do wynajmu, generująca zwrot z inwestycji (ROI) lub jako dom dwupokoleniowy. (Posiada licencję na wynajem turystyczny). Znajduje się w malowniczym miasteczku La Cala de Mijas, zaledwie kilka kroków od słonecznych plaż i lokalnych udogodnień.
Bezpieczeństwo i prywatność definiują tę rezydencję, otoczoną ogrodzeniem z murem dostępnym tylko przez prywatną bramę z ochroną. Po wejściu do środka willa wita obfitością naturalnego światła wpadającego przez duże okna, oświetlając przestronny salon. Salon z kominkiem tworzy idealne miejsce do relaksu i rozrywki.
Oprócz głównej części mieszkalnej, nowoczesna, otwarta kuchnia, wyposażona we współczesne urządzenia i wszystkie niezbędne elementy, zachęca miłośników gotowania. Na górnym poziomie znajduje się dodatkowa kuchnia i przestrzeń dzienna dla większej wygody.
Willa posiada trzy komfortowe sypialnie na każdym piętrze, wszystkie z prywatnymi łazienkami en-suite. Choć większość sypialni ma podobny design, niektóre oferują dodatkową przestrzeń oraz zabudowane szafy, co dodaje im uroku. Oba piętra są niezależne, połączone zewnętrznymi schodami.
Na zewnątrz przestronny taras z zadaszonym markizem i miejscem na grill zachęca do spożywania posiłków i relaksu na świeżym powietrzu. W ogrodzie znajduje się duży prywatny basen z tarasem słonecznym. Dla wygody podczas korzystania z basenu zapewniono zewnętrzną łazienkę.
Gdy słońce zachodzi nad Morzem Śródziemnym, różne tarasy oferują miejsce z pierwszego rzędu do podziwiania zapierających dech w piersiach widoków. Dalszy komfort zapewnia dostęp do prywatnej sauny, jacuzzi i łaźni parowej wewnątrz willi, czyniąc tę nieruchomość prawdziwą oazą luksusu i spokoju.