Nr referencyjny : R5145895
Willa w Hacienda Las Chapas
oferta do pobraniaHacienda Las Chapas
€ 1.790.000
DLA INWESTORÓW!
WILLA Z WIDOKIEM NA MORZE I MOŻLIWOŚCIĄ REMONTU W HACIENDA LAS CHAPAS.
Położona w prestiżowym, ogrodzonym osiedlu Hacienda Las Chapas, ta willa stanowi doskonałą okazję inwestycyjną na remont. Usytuowana na obszernym działce z pięknym widokiem na morze, nieruchomość rozciąga się na dwóch poziomach i oferuje duży potencjał do stworzenia nowoczesnej rezydencji rodzinnej lub luksusowego projektu inwestycyjnego.
Na głównym poziomie (poziom ulicy) willa posiada przestronny salon, sypialnię główną oraz dwie sypialnie dla gości. Dolny poziom, z bezpośrednim dostępem do basenu i ogrodu, oferuje wszechstronne możliwości: może być zaaranżowany jako oddzielne mieszkanie lub przebudowany na trzy dodatkowe sypialnie, tworząc całkowicie niezależną prywatną przestrzeń mieszkalną.
Dodatkowe udogodnienia to garaż na dwa samochody oraz bezpieczeństwo i ekskluzywność jednej z najbardziej pożądanych dzielnic mieszkalnych w Marbelli.
Ta nieruchomość to rzadka okazja do remontu i znacznego zwiększenia wartości w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji na Costa del Sol.