szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Nieruchomości na sprzedaż Malaga

Luksusowe apartamenty nad brzegiem morza

Malaga

Luksusowe apartamenty nad brzegiem morza


235 m2
3
2

Przepiękne i nowoczesne apartamenty w Maladze

Malaga

Przepiękne i nowoczesne apartamenty w Maladze


188 m2
3
3

Apartamenty w idealnej lokalizacji, Velez Malaga

Malaga

Apartamenty w idealnej lokalizacji, Velez Malaga


75 m2
2
2

Malaga – coraz częstszy wybór nabywców nieruchomości w Hiszpanii

Malaga w skrócie 

Malaga, położona w południowej Hiszpanii na wybrzeżu Costa del Sol, jest od lat międzynarodowym kierunkiem zarówno dla turystyki wakacyjnej, jak i biznesowej. Słynąca ze wspaniałych plaż, pysznego jedzenia i świetnej pogody jest jednym z najczęściej odwiedzanych nadmorskich miast w Andaluzji. Malaga, miasto Picassa, jest pełna historycznych miejsc, ale żyje już jednak nie tylko swoją przeszłością. Rozkwita pod każdym względem i odgrywa ważną rolę w branży nieruchomości, dzięki dużej liczbie nowych projektów budowlanych, które koncentruje na swoim terytorium.

Nieruchomości w Maladze

W związku z ożywionym ruchem turystycznym i napływem obcokrajowców od dziesięcioleci Malaga jest jednym z obszarów o największej aktywności na rynku nieruchomości w Hiszpanii. Do tego jej znaczący wzrost gospodarczy idący w parze z atrakcyjnością rynku nadmorskiego sprawił, że ta andaluzyjska prowincja stała się gwiazdą hiszpańskiego rynku nieruchomości i obok Madrytu, Barcelony i Walencji jest jednym z najpopularniejszych miejsc inwestycji w nieruchomości w Hiszpanii. Nieruchomości na sprzedaż Malaga oferuje za około 2800 euro za metr kwadratowy, co czyni ją czwartą najdroższą prowincją Hiszpanii. Mimo tego oferty nieruchomości w Maladze szybko tracą aktualność.

Zainteresowanie wśród mieszkańców Europy Północnej, którzy chcą kupować nieruchomości na sprzedaż w Maladze, jest bardzo duże. Do tego stopnia, że cudzoziemcy stanowią tu ok. 30 proc. wszystkich kupujących (trzeci najwyższy wynik w Hiszpanii). Nieruchomości w Maladze w większości kupują nabywcy z Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Belgii, Francji i Niemiec.

Jakie nieruchomości na sprzedaż w Maladze mamy do zaoferowania?

Domy i mieszkania na sprzedaż, nowoczesne osiedla z wszelkiego rodzaju udogodnieniami, apartamenty położone w samym centrum Malagi lub nad brzegiem morza, nieruchomości z rynku pierwotnego i z rynku wtórnego – nasze oferty nieruchomości w Maladze odpowiadają na różnorodne potrzeby zarówno mieszkaniowe, jak i inwestycyjne.

Jeżeli interesują Cię nieruchomości w Maladze, skontaktuj się z nami. Doradzimy, pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania:

Tatiana: +34 699 15 88 77  / tatiakgdjena@dreamproperty.es
Klaudia: +34 673 73 42 11infob8o@dreamproperty.es

Kontakt Oferta