szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

Ekskluzywne apartamenty w malowniczej okolicy, Sotogrande Alto

Cena sprzedaży: € 1 217 000
Nr referencyjny : 706A
Sotogrande
Sotogrande
€ 1 217 000
Nr referencyjny : 706A

Typ: Apartament

Basen: Tak

Powierzchnia: 217.76 m2

Działka: 155.31 m2

Taras: 60 m2

Klimatyzacja: Tak

Liczba łazienek: 2

Parking: Nie

Liczba sypialni: 3

Telewizja: Tak

Garaż: Tak

Blisko
pól golfowych
Wi-Fi
Jedyne w swoim rodzaju ekskluzywne osiedle-boutique położone w malowniczej lokalizacji - Sotogrande. Miasteczko jest uważane za jedną z najbardziej uprzywilejowanych lokalizacji mieszkaniowych nie tylko w Hiszpanii, ale i w Europie.

Ma bogata ofertę rekreacyjną i restauracyjną oraz szereg innych rozmaitych usług. Sotogrande może poszczycić się też bogatą ofertą sportową, która w połączeniu z miejscowym klimatem pozwala na uprawianie rozmaitych sportów przez cały rok. Malowniczy port jest uznanym na skalę międzynarodową ośrodkiem pod względem jakości turystyki i żeglarstwa. Również tutaj odbywa się jeden z głównych międzynarodowych turniejów polo w sezonie letnim. Nie można zapomnieć o prestiżowych, znanych na całym świecie polach golfowych, wśród nich Valderrama Golf Club.
Niedaleko znajdują się również piękne piaszczyste plaże prowincji Kadyks, położone wzdłuż wybrzeża Costa de la Luz. Z pewnością nie zabraknie pomysłów na spędzenie czasu na wolnym powietrzu.

Innowacyjna inwestycja została zaprojektowana z dbałością o szczegóły oraz z myślą o maksymalnym komforcie i satysfakcji mieszkańców. Niska, kameralna zabudowa, harmonijna architektura zintegrowana w pełni z otaczającym krajobrazem.

Funkcjonalne apartamenty z dwiema, trzema i czterema sypialniami, przestronny dwupoziomowy salon w penthousach, w pełni wyposażone kuchnie i łazienki, duże tarasy i przestronne ogrody w parterowych apartamentach.

W strefach wspólnych osiedla mieszkańcy beda mogli korzystac z odkrytych basenów, podgrzewanego basenu, sali fitness, strefy coworkingowej oraz kącika gastronomicznego. Wszystkie apartamenty mają miejsce parkingowe.

Inwestycja ma certyfikat BREAAM Excellent i WELL Gold.


* Ceny 3 sypialniowego apartamentu od 1.217.000 € do 1.866.000 €
* Ceny 4 sypialniowego apartamentu od 1.866.000 € do 2.588.000 €

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów tej oferty!

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.

Kontakt Oferta