szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

18 fantastycznych willi w przepięknej okolicy, La Quinta, Benahavis

Cena sprzedaży: € 5 995 000
Nr referencyjny : 586V
Benahavis
Benahavis
€ 5 995 000
Nr referencyjny : 586V

Typ: Willa

Basen: Tak

Powierzchnia: 642 m2

Działka: 2406 m2

Taras: 104 m2

Klimatyzacja: Tak

Liczba łazienek: 4

Parking: Tak

Liczba sypialni: 4

Telewizja: Nie

Garaż: Tak

Blisko
pól golfowych
Idealna dla
rodziny
Blisko plaży
18 willi z 3 lub 4 sypialniami, fantastyczne, panoramiczne widoki, rewelacyjny design. Koncepcję tego osiedla można zamknąć w jednym słowie: „różnica”. Projekt różni się od wszystkich innych budowanych w Europie Południowej, a wille, które składają się na osiedle oraz ich meble i wyposażenie różnią się od siebie. Ich wspólnymi cechami są najwyższy standard projektu i budowy, wszystkie wykazują poziom innowacyjności i kreatywności, który pomaga przekształcić osiedle luksusowych willi w światowej klasy dzieło architektoniczne z fantastycznymi widokami na Morze Śródziemne, Gibraltar i Afrykę.

Projekt wnętrz nie opisuje dokładnie, jak te wnętrza zostały zaprojektowane, ponieważ sugeruje to, że po zakończeniu prac budowlanych pojawia się grupa projektantów i projektuje wnętrza. A tu jest dokładnie odwrotnie. Tu wnętrza rosły wraz z samym budynkiem, w niektórych przypadkach wyprzedzając go. Niektóre pokoje zaprojektowano wokół pojedynczego mebla, który istniał przed zaprojektowaniem samej willi.

Każda z 18 willi została zaprojektowana indywidualnie, a klienci mogą wybrać zarówno willę, jaką chcą, jak i meble i wyposażenie w tej lub w dowolnej innej willi. Nowoczesny styl pasujący do każdego gustu, od odważnego i jasnego po elegancki i klasyczny. Luksusowy minimalizm to właściwy opis zastosowanego stylu, w którym nic nie jest przesadzone ani nie przesłania wyjątkowego widoku, jaki oferują te wille.

Wszystkie wille mają duże tarasy z wydzielonymi strefami o różnych funkcjonalnościach: od opalania się po kolację i popijanie drinków w cieniu. Wszystkie mają duże ogrody i baseny typu „infinity pool” - w tym przypadku są to prawdziwe baseny bez krawędzi, z których widok jest na Morze Śródziemne i… nic pomiędzy. Jeśli ktoś marzy o ogródku warzywnym, może go założyć, ogrody są wystarczająco duże. Architektom zależało na zachowaniu bliskiej relacji z naturalnym otoczeniem, a każda działka jest na tyle duża, aby robić to wygodnie.

W żadnej z osiemnastu willi nie ma strefy, która nie zostałaby dokładnie przemyślana, przeanalizowana i odpowiednio zaprojektowana, a każda strefa, choćby mała, została zaprojektowana tak, aby stanowić istotną część całości. System „inteligentny dom” i oświetlenie ogólne są światowej klasy. Sypialnie główne to w zasadzie suity porównywalne z najlepszymi oferowanymi przez pięciogwiazdkowe hotele. Otwarte kuchnie umożliwiają swobodną komunikację zarówno po domu, jak i na tarasie. W każdej willi jest miejsce na własną salę fitness, salę rozrywkową i biuro.

Powierzchnie:
* powierzchnie zabudowane od 484 do 534 m2
* tarasy od 64 do 189 m2
* działki od 1.107 do 10.005 m2

CENY DOMÓW: POA

Jeżeli interesuje Cię zakup nieruchomości w Hiszpanii, skontaktuj się z nami.

Możesz też wysłać do nas wiadomość, a my na pewno odpowiemy.

Kontakt Oferta