Willa w Nueva Andalucía

Nr referencyjny : R5023432

Willa w Nueva Andalucía

oferta do pobrania

Nueva Andalucía

€ 3.500.000

Typ: villa
Powierzchnia: 706 m2
Taras: 106 m2
Liczba łazienek: 6
Liczba sypialni: 6
Garaż: Tak
Basen: Tak
Działka: 2750 m2
Klimatyzacja: Nie
Telewizja: Nie
Blisko pól golfowych: Tak
Wi-Fi: Nie

SPEKTAKULARNA WILLA Z DUŻĄ DZIAŁKĄ W ZAMKNIĘTYM KOMPLEKSIE Z OCHRONĄ 24/7
Imponująca willa, położona w ekskluzywnej i bezpiecznej okolicy pomiędzy Nueva Andalucía a La Quinta, zaledwie kilka minut od Puerto Banús i San Pedro de Alcántara, blisko wszelkiego rodzaju usług (Międzynarodowa Szkoła, restauracje, supermarkety itp.) oraz otoczona najlepszymi polami golfowymi w okolicy: La Quinta Golf, Los Naranjos Golf, Aloha Golf itd.
Duża willa w stylu śródziemnomorskim, rozłożona na łącznie czterech kondygnacjach.
Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią, dwie sypialnie z łazienkami en-suite, duża kuchnia oraz toaleta dla gości.
Na piętrze znajdują się trzy duże sypialnie z łazienkami en-suite. Sypialnia główna posiada również garderobę oraz taras z pięknym widokiem na morze, pole golfowe i góry.
Wyższe piętro nieruchomości oferuje przestrzeń na biuro.
Na poziomie piwnicy znajduje się garaż na dwa samochody, osobne mieszkanie z sypialnią, łazienką, salonem i kuchnią. Znajduje się tam również strefa SPA, winiarnia, pomieszczenie techniczne, duża komórka lokatorska i więcej.
Na zewnątrz nieruchomość szczyci się dużą działką o powierzchni 2750 m2, prywatnym basenem, przestronnym ogrodem oraz parkingiem na kilka samochodów.
Usytuowana w ekskluzywnej i prywatnej dzielnicy mieszkaniowej z ochroną 24 godziny na dobę.
Idealna nieruchomość dla klientów, którzy chcą cieszyć się bardzo bezpiecznym domem z dużą działką i wielkim potencjałem, położonym w jednej z najbardziej pożądanych części Marbelli.