Nr referencyjny : R5216506
Penthouse w Elviria
oferta do pobraniaElviria
€ 1.150.000
Ekskluzywny Penthouse – Zaledwie 200 metrów od plaży Elviria
Nowa luksusowa rezydencja z przestronnym tarasem i wyjątkowymi wykończeniami
Odkryj ten oszałamiający penthouse z 3 sypialniami w prestiżowej inwestycji Estrella del Mar – architektonicznym majstersztyku na pożądanym wschodnim wybrzeżu Marbelli.
Zakończony w kwietniu 2024 roku, ten obiekt uosabia nowoczesne śródziemnomorskie życie, oferując najwyższą jakość na całej powierzchni, elegancki design oraz doskonałe połączenie komfortu i wyrafinowania.
Idealnie usytuowany zaledwie 200 metrów od złotych piasków plaży Elviria, jest to wymarzony dom dla tych, którzy pragną zarówno relaksu, jak i wyrafinowanego stylu życia na Costa del Sol.
Najważniejsze cechy
• Obszerna 70 m² taras, pięknie umeblowany do przyjmowania gości – z stołem jadalnym dla 12 osób, stylową częścią wypoczynkową, leżakami, chłodziarką na napoje/wino oraz elektrycznymi markizami.
• Nowoczesna designerska kuchnia firmy Gunni & Trentino, wyposażona w w pełni zintegrowane urządzenia Miele, w tym chłodziarkę na wino.
• Jasny i przestronny, otwarty salon, który płynnie łączy kuchnię z częścią wypoczynkową oraz tarasem.
• Trzy eleganckie sypialnie, każda z bezpośrednim wyjściem na taras oraz pojemnymi, wbudowanymi szafami.
• Luksusowa główna sypialnia z prywatną łazienką w nowoczesnym, wysokiej klasy wykończeniu.
• Dwa prywatne miejsca parkingowe i pomieszczenie gospodarcze w bezpiecznym, podziemnym garażu, z dostępem windą bezpośrednio do apartamentu.
• W pełni wykończony i gotowy do natychmiastowego zamieszkania.
* Siłownia
Apartament sprzedawany jest bez mebli, jednak na życzenie można oddzielnie zakupić kompletny, wykonany na zamówienie zestaw mebli.
Cechy i udogodnienia
• Zintegrowana klimatyzacja
• Szybki internet i telewizja z norweskimi kanałami
• Nowoczesna siłownia dla mieszkańców z najnowocześniejszym sprzętem
• Dwa wspólne baseny
• Winda i bezpieczny, ogrodzony parking
• W pełni wyposażona kuchnia z wysokiej klasy sprzętem
• Pralka, zmywarka i ekspres do kawy
Lokalizacja
Elviria jest jedną z najbardziej pożądanych dzielnic mieszkalnych Marbelli – znaną z pięknych plaż, doskonałych pól golfowych, tętniącej życiem sceny gastronomicznej oraz spokojnej, nadmorskiej atmosfery.
Ciesz się wygodą mieszkania w bezpośredniej bliskości plaży, sklepów, restauracji i ośrodków wellness – wszystko to w cichym i prywatnym otoczeniu.
Okoliczne atrakcje:
• Plaża Elviria – 5 minut spacerem
• Santa Maria Golf – 5 minut jazdy samochodem
• Stare Miasto Marbella – 10 minut jazdy samochodem
• Puerto Banús – 15 minut jazdy samochodem
• Lotnisko w Maladze – około 40 minut jazdy samochodem
Okolica
Elviria oferuje różnorodność i urok stylu życia – od rodzinnych atrakcji po ekskluzywne kluby plażowe takie jak Nikki Beach. W okolicy znajdują się także parki przygód, parki wodne, malownicze trasy spacerowe oraz mnóstwo restauracji, kawiarni i butików.
Rzadka okazja, by nabyć zupełnie nowy, penthouse o najwyższym standardzie w jednym z najbardziej pożądanych nadmorskich zakątków Marbelli.
Doświadcz najlepszego stylu życia na Costa del Sol – ponadczasowej elegancji, najwyższej jakości wykonania i plaży na wyciągnięcie ręki.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na prywatne oglądanie lub poprosić o dodatkowe informacje.