Penthouse Duplex w Estepona

Nr referencyjny : R5083936

Penthouse Duplex w Estepona

oferta do pobrania

Estepona

€ 995.000

Typ: penthouse
Powierzchnia: 110 m2
Taras: 64 m2
Liczba łazienek: 3
Liczba sypialni: 3
Garaż: Tak
Basen: Tak
Działka: -
Klimatyzacja: Nie
Telewizja: Tak
Blisko pól golfowych: Nie
Wi-Fi: Tak

Oszałamiający 3-pokojowy duplex z prywatnym basenem na dachu, zlokalizowany w ekskluzywnej nadmorskiej urbanizacji Bahia de la Plata.

Idealnie położony z bezpośrednim dostępem do plaży i w niewielkiej odległości od centrum Estepony oraz tylko 15 minut jazdy od światowej sławy Puerto Banus, co czyni tę piękną nieruchomość uosobieniem wygody.

Osiedle jest ogrodzone i posiada całodobową ochronę oraz konsjerża, duże centrum fitness z wysokiej jakości ciężarami i sprzętem, kryte spa z podgrzewanym basenem, łaźnią turecką i sauną, kort do padla oraz dwa duże baseny na świeżym powietrzu. Kompleks znajduje się w krótkim spacerze od wielu restauracji i klubów plażowych, w tym słynnego Laguna Beach Club, a także supermarketów.

Sam apartament jest wykończony na wysokim poziomie i wyposażony w ogrzewanie podłogowe, elektryczne rolety, wannę z jacuzzi oraz klimatyzację z funkcją chłodzenia i ogrzewania. Nieruchomość jest rozmieszczona z dwoma sypialniami i łazienkami na niższym poziomie, z dużym salonem prowadzącym na przyjemny taras z pięknym widokiem na morze. Wewnątrz znajduje się schody prowadzące na kolejny duży taras, trzecią sypialnię oraz duży basen na dachu, który należy do apartamentu. Idealne miejsce dla miłośników całodziennego słońca, gdzie można korzystać z prywatności własnego basenu.

W cenie miejsce parkingowe w prywatnym podziemnym garażu oraz pomieszczenie gospodarcze.

Ta nieruchomość jest oszałamiająca i musi zostać obejrzana, aby w pełni docenić jej walory!