Dupleksu w Algarrobo Costa

Nr referencyjny : R4754524

Dupleksu w Algarrobo Costa

oferta do pobrania

Algarrobo Costa

€ 380.000

Typ: apartment
Powierzchnia: 82 m2
Taras: 0 m2
Liczba łazienek: 2
Liczba sypialni: 2
Garaż: Tak
Basen: Tak
Działka: -
Klimatyzacja: Nie
Telewizja: Nie
Blisko pól golfowych: Tak
Wi-Fi: Nie

Mieszkanie dwupoziomowe w doskonałym stanie, na pierwszej linii w Algarrobo Costa

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!!!

To wyjątkowa okazja, aby nabyć mieszkanie dwupoziomowe w Algarrobo Costa, tuż na pierwszej linii. Mieszkanie posiada miejsce garażowe, a budynek wyposażony jest w windę.

Główne cechy:
• Parter: Zawiera sypialnię, łazienkę z pralką oraz otwarty salon z kuchnią. Salon ma duże okna wpuszczające dużo naturalnego światła oraz balkon z przepięknym widokiem na plażę i morze.
• Piętro: Przestronne pomieszczenie z sofą telewizyjną i łóżkiem oraz łazienką z wanną. Dwa duże świetliki zapewniają doskonałe naturalne oświetlenie.

Doskonała lokalizacja:
• Atrakcje w pobliżu: Zaledwie 5 minut spacerem do marinay w Caleta del Velez, która oferuje urokliwe restauracje. Słynny polu golfowemu Baviera Golf dzieli tylko 10 minut jazdy samochodem.
• Dostępność: Lotnisko Malaga jest oddalone o zaledwie 35 minut. Dla miłośników sportów zimowych, ośrodek narciarski Sierra Nevada znajduje się zaledwie 1 godzinę i 40 minut jazdy, pozwalając na poranne narty i popołudniową kąpiel w morzu.

Dzięki temu mieszkaniu dwupoziomowemu w Algarrobo Costa możesz cieszyć się najlepszym z obu światów – aktywnościami na plaży i morzu oraz łatwym dostępem do golfa i narciarstwa.