Nr referencyjny : R5259178
Apartament na parterze w Estepona
oferta do pobraniaEstepona
€ 680.000
Fantastyczne luksusowe mieszkanie położone w centrum Estepony, ogrodu Costa del Sol. To nowo wybudowane mieszkanie znajduje się w wygodnej odległości spaceru od mariny w Esteponie, blisko romantycznej i tętniącej życiem starówki oraz zaledwie 15 minut spacerem od plaży La Rada.
Oferuje 2 sypialnie i 2 łazienki. Główna sypialnia ma otwartą łazienkę z prysznicem typu walk-in, lustrami przeciwmgielnymi, elektrycznymi suszarkami na ręczniki oraz dodatkowymi szafami.
W pełni wyposażona, otwarta kuchnia z całym sprzętem marki Bosch oraz przestronna część dzienna z jadalnią.
Starannie urządzona, w doskonałym połączeniu skandynawskiego minimalizmu, akcentów boho oraz elementów etnicznych.
Ale to nie wszystko, jest to idealne miejsce do życia na zewnątrz, ponieważ znajduje się tam również duży zadaszony taras, który został niedawno ulepszony za pomocą szklanych zasłon, co pozwala na maksymalne korzystanie z tarasu przez cały rok, oraz bardzo ładny ogród śródziemnomorski, wymagający niewielkiej konserwacji.
Na tarasie jest wstępne przygotowanie instalacji wodnej i elektrycznej pod kuchnię zewnętrzną.
W ogrodzie zamontowano instalację zraszaczy do automatycznego podlewania roślin, a także wstępne przygotowanie do jacuzzi.
Zainstalowano również system automatyki domowej (domotykę) do sterowania oświetleniem i elektrycznymi roletami. Klimatyzacja i ogrzewanie podłogowe są zasilane energią aerotermalną.
Warto również wiedzieć, że dodatkowo przestronne pomieszczenie gospodarcze z pralką i suszarką znajduje się tuż za drzwiami wejściowymi.
W cenie zawarte jest również prywatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.
Ekskluzywne, zamknięte osiedle oferuje duży basen na zewnątrz, nowoczesne zaplecze siłowni, teren wspólny, pokój gier oraz bezpieczne wejście.
Alexia Life wyróżnia się swoją architekturą i designem, ale także doskonałą społecznością i jest miejscem, które koniecznie trzeba zobaczyć, jeśli szukasz idealnego domu na wakacje lub do całorocznego zamieszkania.