Apartament na parterze w El Paraiso

Nr referencyjny : R5287063

Apartament na parterze w El Paraiso

oferta do pobrania

El Paraiso

€ 670.000

Typ: apartment
Powierzchnia: 112 m2
Taras: 140 m2
Liczba łazienek: 2
Liczba sypialni: 3
Garaż: Tak
Basen: Tak
Działka: -
Klimatyzacja: Nie
Telewizja: Nie
Blisko pól golfowych: Tak
Wi-Fi: Tak

Piękne podwyższone mieszkanie na parterze położone w ekskluzywnym, zamkniętym osiedlu Paraíso Pueblo, znanym z wysokiej jakości budownictwa, bezpieczeństwa i przyjaznej rodzinom atmosfery.

Nieruchomość jest bardzo jasna i słoneczna, wyróżnia się jedną z największych i najsłoneczniejszych tarasów w całym kompleksie, oferując częściowy widok na morze oraz idealną przestrzeń na zewnątrz, aby cieszyć się śródziemnomorskim klimatem przez cały rok.

Mieszkanie posiada 3 sypialnie i 2 łazienki. Starannie wybrana pozycja w obrębie osiedla czyni je szczególnie odpowiednim dla rodzin, z basenami, placami zabaw dla dzieci i wspólnymi udogodnieniami w pobliżu, co zapewnia komfort i spokój.

Paraíso Pueblo oferuje wyjątkowy zakres udogodnień, w tym łącznie 8 basenów, z czego 2 to baseny infinity, a 1 to basen półolimpijski, a także siłownię, przestrzeń coworkingową, restaurację oraz piękny japoński ogród, gdzie mieszkańcy mogą również cieszyć się spokojnymi spacerami ze swoimi zwierzętami. Osiedle jest dobrze utrzymane i znane z przyjaznych, międzynarodowych mieszkańców.

Cena obejmuje jedno prywatne miejsce parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze.

Idealna nieruchomość do stałego zamieszkania lub jako dom wakacyjny, szczególnie odpowiednia dla rodzin z dziećmi.