Nr referencyjny : R5119780
Apartament na ostatnim piętrze w Río Real
oferta do pobraniaRío Real
€ 635.000
To przestronne mieszkanie na najwyższym piętrze jest idealne zarówno jako dom wakacyjny, jak i miejsce stałego pobytu dzięki bliskości plaży, szkół oraz kilku minut od centrum Marbella i wszystkich udogodnień.
Nieruchomość posiada przestronny i jasny salon z jadalnią, który otwiera się na duży taras, idealny do korzystania ze słońca i ciszy otoczenia.
Półotwarta kuchnia jest w pełni wyposażona, oferując funkcjonalną i przytulną przestrzeń.
Z dwoma sypialniami, z których jedna posiada łazienkę en-suite oraz ogrzewanie podłogowe, wyposażona jest w wbudowane szafy zarówno w obu sypialniach, jak i w przedpokoju, maksymalizując przestrzeń do przechowywania.
Budowa z kontrolowanym dostępem, zamieszkana przez zaledwie 29 mieszkańców, oferuje: basen, piękne ogrody, zewnętrzne miejsca parkingowe dla gości oraz kamery bezpieczeństwa na obwodzie. W cenie znajduje się także miejsce garażowe oraz podziemna komórka lokatorska.
Położona w cichej, poszukiwanej i dobrze skomunikowanej okolicy, będziesz bardzo blisko najlepszych plaż wschodniej części Marbella oraz licznych pól golfowych.