Nr referencyjny : R5243812
Apartament na ostatnim piętrze w Benalmadena
oferta do pobraniaBenalmadena
€ 429.000
Idealna lokalizacja blisko plaży – idealny dom lub inwestycja!
Witamy w tym jasnym i dobrze zaprojektowanym apartamencie z 3 sypialniami, 1 łazienką i 1 toaletą dla gości, położonym w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic – zaledwie kilka minut spacerem od plaży i popularnej Avenida de las Palmeras.
Apartament oferuje dużą przeszkloną werandę, idealną do korzystania przez cały rok, zarówno na poranną kawę, jak i długie kolacje z rodziną i przyjaciółmi. Będziesz w zasięgu pieszym od restauracji, kawiarni i supermarketu, co sprawia, że codzienne życie jest łatwe i wygodne.
Nieruchomość obejmuje prywatne miejsce w garażu oraz pomieszczenie gospodarcze, co jest cenną cechą w lokalizacjach nadmorskich. Dobrze utrzymana urbanizacja oferuje także wspólny basen, idealny dla wszystkich grup wiekowych.
✅ Idealne jako miejsce stałego zamieszkania
✅ Doskonały dom wakacyjny
✅ Wysoki potencjał najmu
Kompletna nieruchomość w niezrównanej lokalizacji – rzadka okazja łącząca styl życia z inwestycją. Blisko wszystkich udogodnień i dworca kolejowego.
???? Skontaktuj się z nami już dziś po więcej informacji lub aby umówić się na oglądanie.