szukaj nieruchomości

Typ nieruchomości

Lokalizacja

Liczba sypialni

Cena od

Cena do

Nr referencyjny

W tej kategorii bloga znajdziesz m.in. analizy, dane dotyczące rynku nieruchomości i poradniki i wszystko, to co według nas jest ważne dla osób, które rozważają Hiszpanię jako kraj, w którym chcą zainwestować swoje pieniądze w dom, willę lub dom w Hiszpanii.

Staramy się publikować aktualne ceny nieruchomości w Hiszpanii, bo często o nie pytacie. Szczegółowo analizujemy trendy z nimi związane i nie zawężamy naszych obserwacji tylko do regionu Costa del Sol. Wiemy, że wielu naszych klientów interesuje - jakie są ceny nieruchomości w Hiszpanii, a to nakazuje nam przyjrzenie się cenom w poszczególnych regionach Kraju.

Jeżeli szukasz aktualnych informacji o rynku nieruchomości w Hiszpanii, to dobrze trafiłeś. Od 10 lat działamy aktywnie jako biuro nieruchomości w Hiszpanii na Costa Del Sol w Marbelli. Powstaliśmy podczas najgłębszego kryzysu, który w samej Andaluzji spowodował zamknięcie kilkudziesięciu tysięcy agencji nieruchomości. 

Pomimo, że działamy głównie na Costa del Sol, to śledzimy trendy i dane z całego rynku, aby móc doradzać naszym klientom w oparciu o jak największą ilość najbardziej aktualnych danych. Będziemy starali się dzielić nimi na łamach tego bloga o rynku nieruchomości w Hiszpanii.

Poza sprzedażą, kupnem lub wynajmem nieruchomości, naszą rolą jest edukowanie naszych Klientów i pomaganie im w wyborze najlepszej dla nich oferty. By móc robić to świadomie, cały czas analizujemy dane, które dotyczą hiszpańskiego rynku nieruchomości. Na ich podstawie, nie tylko doradzamy, ale i piszemy na naszym blogu o wszystkim, co inwestor chcący zainwestować w Hiszpanii wiedzieć powinien.

Nie jest ważne, czy szukasz domu na Costa del Sol, czy apartamentu na Costa Blanca. Ważne jest, abyś miał pełne doradztwo i dostęp do świeżych danych, które pomogą ci podjąć świadomą decyzję o zakupie nieruchomości w Hiszpanii. Dlatego też powstał ten blog.

 

 

Kontakt Oferta